MIERNIKI PARAMETRÓW INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - Manometr, elektrozawór, elektrozawory ASCO
A A A

Mierniki parametrów instalacji elektrycznych

 • Zobacz wszystkie | Strony: « Poprzednia 1 2 3 4
 • Wielofunkcyjny miernik instalacji MI3100

  POMIARY ELEKTRYCZNE » Mierniki parametrów instalacji elektrycznych

  Wielofunkcyjny miernik parametrów instalacji elektrycznych MI3100 EurotestEASI  jest pierwszym przedstawicielem nowej linii testerów parametrów instalacji elektrycznych firmy Metrel z serii Eurotest. Wyposażony jest w szereg najczęściej używanych funkcji. Cechuje się lekką konstrukcją i małymi wymiarami. Przyrząd wyświetla pomoc ekranową wraz ze schematem podłączenia miernika dla danej funkcji pomiarowej.

 • Wielofunkcyjny miernik instalacji MI3101

  POMIARY ELEKTRYCZNE » Mierniki parametrów instalacji elektrycznych

  EurotestAT MI3101 jest zautomatyzowanym, wytrzymałym mechanicznie i lekkim testerem instalacji elektrycznych. Aby zwiększyć efektywność naszych działań eksperci w dziedzinie pomiarów, konserwatorzy, inspektorzy oraz specjaliści pomagają nam swoją wiedzą i pozwalają przezwyciężyć trudności z jakimi spotykamy się w trakcie prac projektowych. Konstrukcyjne koncepcje praktyczności i prostoty zastosowania znajdują odbicie w nowej funkcji zwanej AUTO SEQUENCE ®, na której bazowany jest Eurotest AT

 • Wielofunkcyjny miernik parametrów instalacji elektrycznych MPI-520+ miernik CMM-10 GRATIS !!!

  POMIARY ELEKTRYCZNE » Mierniki parametrów instalacji elektrycznych

  ŚWIADECTWO KALIBRACJI - GRATIS !!!

  Cyfrowy miernik MPI 520 jest wielofunkcyjnym przyrządem przeznaczonym do pomiarów impedancji pętli zwarcia, rezystancji uziemień, wyłączników RCD, rezystancji izolacji, ciągłości połączeń ochronnych i wyrównawczych prądem 200mA, parametrów sieci oraz sprawdzania kolejności faz.

  MPI 520 otwiera rodzinę niewielkich i poręcznych przyrządów w nowej, unikatowej obudowie z zastosowanymi wieloma ergonomicznymi rozwiązaniami. Przyrząd przystosowany jest do pracy w trudnych warunkach środowiskowych. Obudowa wykonana w stopniu ochrony IP54, jest wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne oraz posiada pokrywę, która, ustawiana w kilku możliwych położeniach, nie tylko zabezpiecza przed uszkodzeniem, ale pozwala także na wygodne przenoszenie i użytkowanie przyrządu w różnych pozycjach.

 • Miernik wielofunkcyjny typu KEW 6010B

  POMIARY ELEKTRYCZNE » Mierniki parametrów instalacji elektrycznych

  Miernik KEW6010B jest wielofunkcyjnym miernikiem parametrów instalacji elektrycznej wyposażonym w pamięć wewnętrzną oraz interfejs optyczny komunikacji RS-232, który umożliwia przesłanie danych do komputera PC.Funkcje pomiarowe miernika umożliwiają wykonanie 6 podstawowych pomiarów. Pomiar parametrów instalacji elektrycznej jest zgodny z normą PN-EN 61557.

 • Zobacz wszystkie | Strony: « Poprzednia 1 2 3 4
;