MIERNIKI DO POMIARU REZYSTANCJI IZOLACJI - Manometr, elektrozawór, elektrozawory ASCO
A A A

Mierniki rezystancji izolacji

 • Zobacz wszystkie | Strony: 1 2 3 Następna »
 • AD 902

  POMIARY ELEKTRYCZNE » Mierniki rezystancji izolacji

  Elektroniczny miernik typu AD 902 z odczytem analogowym służy do pomiaru rezystancji izolacji obiektów typu: kable, transformatory, silniki, dielektryki kondensatorów, elementy izolacyjne itp. Umożliwia prosty i obiektywny pomiar wskaźników absorpcji izolacji R15, R60, R300 oraz obserwacje zjawisk przejściowych w obiekcie występujących w trakcie pomiaru. Szczególnie predysponowany jest do pracy w terenie oraz trudnych warunkach przemysłowych.

 • AD2025

  POMIARY ELEKTRYCZNE » Mierniki rezystancji izolacji

  Elektroniczny miernik typu AD 2025 z odczytem cyfrowym służy do pomiaru rezystancji izolacji obiektów typu: kable, transformatory, silniki, dielektryki kondensatorów, elementy izolacyjne itp. Umożliwia prosty i obiektywny pomiar wskaźników absorpcji izolacji R15, R60, R300 oraz obserwacje zjawisk przejściowych w obiekcie występujących w trakcie pomiaru. Szczególnie predysponowany jest do pracy w terenie oraz trudnych warunkach przemysłowych. Ponadto miernik umożliwia pomiar wartości skutecznej napięcia przemiennego.

 • AD510

  POMIARY ELEKTRYCZNE » Mierniki rezystancji izolacji

  Przyrząd typu AD510 przeznaczony jest do pomiarów rezystancji uziemień metodą techniczną, trójzaciskową oraz do pomiarów rezystywności gruntu metodą czterozaciskową.

  Miernik posiada wygodną, poręczną obudowę. Zasilanie z alkalicznych baterii typu AA (4 szt.) pozwala na korzystanie z miernika w każdych warunkach.

  Jego mała masa i niewielkie wymiary powodują, że jest on bardzo wygodny w użyciu.

 • IMI-33 + przewody i futerał

  POMIARY ELEKTRYCZNE » Mierniki rezystancji izolacji

  Induktorowy miernik izolacji IMI-33 przeznaczony jest do pomiaru rezystancji izolacji w różnych urzadzeniach elektrycznych, takich jak: maszyny elektryczne, transformatory, oprawy oswietleniowe, grzejniki, instalacje elektryczne.

 • IMI-341 opcja 1 + przewody i futerał

  POMIARY ELEKTRYCZNE » Mierniki rezystancji izolacji

  Induktorowy miernik typu IMI-341 opcja 1  przeznaczony jest do pomiaru rezystancji izolacji oraz małych rezystancji w różnych urządzeniach elektrycznych.

  Układem pomiarowym tego miernika jest magnetoelektryczny mechanizm logometryczny, który jest zasilany poprzez układ prostowniczy z prądnicy napędzanej ręcznie. W związku z tym miernik nie wymaga innych źródeł energii zasilania, dzięki temu zawsze jest gotowy do użycia, nawet w trudnych warunkach. Prądnica napędzana jest za pośrednictwem korbki i cichobieżnej przekładni zębatej.

 • Zobacz wszystkie | Strony: 1 2 3 Następna »
;