Multimetry cyfrowe - Manometr, elektrozawór, elektrozawory ASCO
A A A

Multimetry

 • Zobacz wszystkie | Strony: « Poprzednia 1 2 3 4
 • Miernik UT-70A

  POMIARY ELEKTRYCZNE » Multimetry

  Miernik UT-70A dzięki swym nowoczesnym rozwiązaniom, oprócz standardowych pomiarów napiścia AC i DC, czy natężenia prądu AC i DC, umożliwia równierz pomiary takich wielkości elektrycznych jak: indukcyjność, pojemność, rezystancję aż do 2000MΩ, pomiar temperatury w dwóch skalach Celsiusa i Fahrenheita, pomiar stanów logicznych urządzeń cyfrowych. Posiada funkcję zapamietywania wartości maksymalnej oraz wartości ostatniego pomiaru.

 • Miernik UT-70C

  POMIARY ELEKTRYCZNE » Multimetry

  Miernik UT-70C to praktyczny, dla zastosowań w wielu gałęziach przmysłu wysokiej technologii, do rejestracji i monitorowania szerokiego zakresu wielkości elektrycznych w ramach czasowych. Umożliwia on zapis wartości maksymalnej, minimalnej i średniej w długim przedziale czasowym, przesyłając dane wprost do komputera przez interfejs RS232 z optyczną izolacją wejścia. Funkcja automatycznego zapamiętywania wartości wychwytuje rezultaty automatycznie, umożliwiając różne skomplikowane pomiary.

 • Miernik UT-71A

  POMIARY ELEKTRYCZNE » Multimetry

  UT-71A to miernik o dokładności przyrządów laboratoryjnych i posiadający znakomite parametry pomiarowe. Mierzy nie tylko podstawowe wielkości elektryczne, jak napięcie prądu AC i DC, natężenie prądu AC i DC, rezystancję, pojemność, temperaturę, częstotliwość prądu, diody i ciągłości obwodu, prąd w obwodzie w % dla natężenia 4-20mA, wartości max.min, ale również realizuję pomiar względny, zapisuję i przywołuję dane pomiarowe, realizuję pomiat TrueRMS oraz AC+DC. Posiada dwustopniowo podświetlany wyświetlacz, funkcję zatrzymywania ostatniego wskazania, autowyłączanie się oraz pełne zabezpieczenie przeciążenie.

 • Multimetr BM-829 TRMS(AC+DC),T1,T2,dual LCD,USB

  POMIARY ELEKTRYCZNE » Multimetry

  Miernik BM829 to jeden z najnowszych modeli miernika, umożliwia pomiar rzeczywistej wartości skutecznej przebiegów przemiennych wraz ze skadową stałą w zakresie do 20kHz dla napięć i do 1kHz dla prądu. Ponadto wyposażony jest w dwa kanały do pomiaru temperatury. Posiada podwójny wyświetlacz z 41 punktowym bargrafem. Wyświetlacz posiada możliwość podświetlenia wyświetlacza energooszczędnymi diodami led. Funkcja EF-DETECTION umożliwia bezdotykowe wykrywanie obecnośći napięcia, dzięki wbudowanej w górnej części anteny. Miernik został wyposażony w optyczne złącze do transmisji danych do PC. Opcjonalne wyposażenie stanowi zestaw BU-82X składający się z kabla z wtykiem USB do komputera oraz adapterem optycznym od strony miernika oraz oprogramowanie na CD. Oprogramowanie "DATA LOGGING SYSTEM" umożliwia transmisję wyników pomiarów do komputera PC i wyświetlanie ich na monitorze w postaci cyfrowej i analogowej, rejestrację graficzną pomiarów. W przypadku nieprawidłowego podłącznia przewodów pomiarowych do gniazd vA, mA i A /podczas gdy wybrana jest inna funkcja pomiarowa niż pomiar prądu/ miernik sygnalizuje błąd sygnałem dżwiekowym oraz wyświetla komunikat " InEr". Funkcja automatycznego wyłączenia APO powoduje wyłączenie miernika po 30 minutach bezczynności definiowanej jako: brak zmian położenia przełącznika obrotowego lub brak znaczących zmian w wyniku pomiaru na przekroju 512 próbek . Funkcja AUTO CHECK TM to innowacyjna funkcja wprowadzona przez firmę BRYMEN, automatycznego wybierania funkcji pomiarowej napięcia DCV lub ACV lub rezystancji w zależności od sygnału na wejściu.

 • bm

  POMIARY ELEKTRYCZNE » Multimetry

  Profesjonalny multimetr cyfrowy z podwójnym wyświetlaczem 3 3/4 cyfry (przełączanym na 4 3/4 cyfry) i 4 cyfry, pomiarem TrueRMS oraz interfejsem RS232C

 • Zobacz wszystkie | Strony: « Poprzednia 1 2 3 4
;